Станцію «Площа Українських Героїв» знову пропонують перейменувати: цього разу на «Василя Стуса»

На сайті Київради зареєстрували петицію з пропозицією перейменувати станцію метро Площа Українських Героїв на честь Василь Стус.

Автор звернення вважає, що така назва вшанує внесок письменника та посилить українську культурну ідентичність. Наразі петиція зібрала 123 підписи. Чинну назву станція отримала у 2023 році після перейменування з «Площі Льва Толстого».

Що думаєте? Чи підтримуєте таку ідею?
Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely