No Image

Екскерівник ОП Єрмак подякував усім, хто надіслав гроші на його заставу і заявив, що не планує тікати з країни.

“Я, як і раніше, наполягаю на своїй невинуватості та заперечую будь-які звинувачення на мою адресу. Я поважаю закон і надалі захищатиму свою позицію та свою репутацію виключно в правовий спосіб”, – зазначив він

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely