Міністр закордонних справ Андрій Сибіга домовився зі своєю угорською колегою Анітою Орбан провести раунд угорсько-українських консультацій на рівні експертів вже цього тижня та обговорив питання вступу України в ЄС.

“Обидві сторони призначили переговорні делегації, які проведуть свою першу зустріч в онлайн-форматі. Завдяки цьому вже завтра розпочнуться обговорення, що може закласти важливу основу для оперативного та задовільного вирішення питань щодо прав меншин”, – зазначила Орбан

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely