Потап і Настя оголосили про повернення гурту після дев’ятирічної паузи.

Перший концерт після возз’єднання вони планують провести 19 грудня у Нью-Йорку.

Нагадаємо, на початку травня пара повідомили про розрив стосунків.

Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely