https://cdn4.telesco.pe/file/be8fac5a11.mp4?token=O-UDXK4wS1Y8kSWUdoiIIaQyRMO2sxNy1t_fXUS4n0ZkSRDxfcLyzHsmtyFVrqybrMIa7QmuMhF1Kmk3hQ8_In5-Vj7sUjjGVriA1wRhGpaKpiBftxRUmvbyGWkHo1Jux7tE5fSyG7zY-UvXDeuGpQYOhujBPCNF6OWCmVkftCHB_Ip2M2rr45YzWvHDGLXBD71rIhzqetS7PRDwX5qoD2lSwta6SG3KdQdUR4-2nSpGlz6xj22x4ECpcP-nMCNuqQrXOkumBd63c0Amtinpgd_EJdU6OWRJzOkZaDL3CwOBhrHVEOy7BkoR7y5kK7ESXi9gfETieJ8IZVSKH4jlGJXbVu0QTqrbeYUkFLH-G18Dcgj8zBWumI01xL5iX-k1beyEPzkjq_m7bcQ_9UIwaW_6v7A6jS-l4tFmasOS_mZrZ39H7QYsXF_dlTi-8Os2mGGsH-zzpVoTToYAp2u6AQWC4EMpfBOHKSAxmVsNDWAbkLKeDOfY1Hmmfy5oaLMbUaK2e0CSVrwptmoq5N0cIzsZdK6fLtHgYS1BiQnHFxm22-rRL1rxaEEEfAW97uaXrj_Pg4rI0zd2t6_AYpT98XYuVwnn52uHAOEQ9grkevWmeiRRrs0_xEyuvD5s3plejfmqYPN58xQt2Grp7VTbFQyi4qmqNbm5RAXamGXdTbI

У Києві викрили масштабний канал збуту кокаїну з Кривого Рогу. Поліція ліквідувала міжрегіональну наркомережу, яка постачала кокаїн до столиці.
Організатором виявився учасник криворізької банди «Двадцятівські», який перевозив наркотики в авто зі схованкою.
Під час спецоперації затримали 4 осіб і вилучили близько 1 кг кокаїну (приблизно 8 млн грн за «чорним» ринком), телефони та гроші. Усім оголосили підозри, частині обрали тримання під вартою.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely