Міністерство оборони Росії оголосило, що збройні сили країни-агресора з 19 по 21 травня проводять навчання з підготовки та застосування ядерних сил, начебто в умовах загрози агресії.
У російському відомстві перелічили, що до участі у ядерних навчаннях візьмуть участь 64 тис. осіб особового складу та понад 7800 одиниць зброї, військової та спеціальної техніки
підписатися
У російському відомстві перелічили, що до участі у ядерних навчаннях візьмуть участь 64 тис. осіб особового складу та понад 7800 одиниць зброї, військової та спеціальної техніки
Written by
admin_dely
Актуально