https://cdn4.telesco.pe/file/1893556c9c.mp4?token=XvRmoDLDcU88ZW9rl1XoJx73yrj3vqNqfm-GOo5KvgL1tQ042bbGoFuM3PS3I9hd3TG9S6UHIw7H89UTbau5qs_9j-DkOpRHsTPcYGCYVFfCg9kPNjXJ9nRW_U6fepyMJWQ2XgPkFXscLnmdnFd1d6g8tIbnuAFf5_pKRefMh3waEi5ZsRqpelw3LAH34dXR7yC_3E96BbwhYBFVE_865qd5hoIz_-4TJ-s2rZveiNDPwl-pu_5esx8RvOjNU1D4xghO5U5d8q9hNDQ4hnoNyYklvrmK6vMmBhfdmXez5nIg2Xjde-_3JZO57Lg22kPGccOvpa0jFuRdZz8B4OgL9g

У Дніпрі на вулиці Панікахи сталася ДТП за участю Ford та Mercedes.
Попередньо, #Ford Mustang, виїжджаючи з провулку, зіткнувся з #Mercedes, який рухався в бік проїзду О. Гальченка.
На щастя, ніхто не постраждав. На місці працювали правоохоронці.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely