Японія надасть Україні новий грант на $40 мільйонів.
Понад 15 млн доларів фінансування піде на відновлення та покращення громадської інфраструктури.
Ще понад 15 млн доларів буде спрямовано на медичні та оздоровчі послуги.
Решта коштів – на підтримку агросектору та розвиток суспільного мовлення.
За словами Кулеби, це вже п’ята фаза програми екстреного відновлення, яку Україна реалізує разом із Японією та JICA. Загальний обсяг фінансування перевищує 700 млн дол.

admin_dely

Written by

admin_dely