У Дніпрі відбувся автопробіг до Дня Героїв.
Колони стартували з Лівого берега та Таромського, а згодом об’єдналися на Набережній біля Старого мосту. Далі учасники разом проїхали через проспект Дмитра Яворницького до Фестивального причалу.
Автопробіг супроводжувала поліція. Учасники долучилися до акції з державними прапорами
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely