У Києві військовий у СЗЧ відкрив стрілянину з флоберу
в багатоповерхівці.

За даними поліції, 39-річний чоловік у Деснянському районі зробив два постріли з револьвера «Флобер» у бік співробітників військової служби правопорядку, які прийшли до нього додому.

Ніхто не постраждав. Стрілка затримав КОРД. Під час обшуку в квартирі знайшли речовину, схожу на канабіс, та пістолет.
Чоловіку повідомили про підозру за статтею «хуліганство». Йому загрожує до 7 років ув’язнення.


Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ LIVE

admin_dely

Written by

admin_dely