No Image

До Кременчука їде німецька делегація для запуску СЕС та виробництва «зеленого» водню
Завтра до Кременчука прибуває делегація німецької компанії, яка орендувала 10 гектарів у Північному промисловому вузлі міста. Мета візиту — фіналізація домовленостей і підписання договору оренди. Проєкт передбачає будівництво сонячної електростанції та установки з виробництва «зеленого» водню.
Питання оформлення земельної ділянки розглядалося ще на початку року на сесії міськради, а проєкт договору погоджено обома сторонами. Утім, депутати звертають увагу на непрозорість структури компанії: обіцяний раніше вхід німецького інвестора до проєкту досі офіційно не підтверджено. Міські посадовці запевняють, що всі остаточні домовленості мають бути оформлені під час нинішнього візиту.

admin_dely

Written by

admin_dely