До Кременчука їде німецька делегація для запуску СЕС та виробництва «зеленого» водню
Завтра до Кременчука прибуває делегація німецької компанії, яка орендувала 10 гектарів у Північному промисловому вузлі міста. Мета візиту — фіналізація домовленостей і підписання договору оренди. Проєкт передбачає будівництво сонячної електростанції та установки з виробництва «зеленого» водню.
Питання оформлення земельної ділянки розглядалося ще на початку року на сесії міськради, а проєкт договору погоджено обома сторонами. Утім, депутати звертають увагу на непрозорість структури компанії: обіцяний раніше вхід німецького інвестора до проєкту досі офіційно не підтверджено. Міські посадовці запевняють, що всі остаточні домовленості мають бути оформлені під час нинішнього візиту.
Завтра до Кременчука прибуває делегація німецької компанії, яка орендувала 10 гектарів у Північному промисловому вузлі міста. Мета візиту — фіналізація домовленостей і підписання договору оренди. Проєкт передбачає будівництво сонячної електростанції та установки з виробництва «зеленого» водню.
Питання оформлення земельної ділянки розглядалося ще на початку року на сесії міськради, а проєкт договору погоджено обома сторонами. Утім, депутати звертають увагу на непрозорість структури компанії: обіцяний раніше вхід німецького інвестора до проєкту досі офіційно не підтверджено. Міські посадовці запевняють, що всі остаточні домовленості мають бути оформлені під час нинішнього візиту.
Written by
admin_dely
Актуально