https://cdn4.telesco.pe/file/63514c659b.mp4?token=jA8FjCTcFpzHtmf92GBJ6gzG3ZYCFyTkVesUNLGdqXI20tg3OjBHKjKvO0722PpOLsS_rsarc933aTLK-WXPgrtRj4wQBqFPtYLfKlt1QDK0nakbEQsQqo5TOsMI6y4DW4j-0qRSawGyj9WLPDhczOlzOULRtBUuCc-H9Yi9gZUyukXYnhUiXpG8iJ0IQhhNnhqMGqVtc2VYqQ-EYbaDR-CT9PC3v1vRsGmbgwjdNX2bUPwZnHC1AMB2UxoirrM8zzMlmC7Inc3l54xXMYNomI0isPRBWLqreAClzsRW4_p4XU_GNILy0KTSkkngZgy1798SQJgGiZmZ91VixrzHCQ

У Березанівці знову викинули цуценят біля смітника.
Це вже не перша така ситуація — і, схоже, для когось це вже стало «зручним місцем», куди просто звозять і залишають беззахисних малюків.
Невже у 2026 році люди не чули про стерилізацію тварин?
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely