https://cdn4.telesco.pe/file/39d970043a.mp4?token=LRSga2pwhiB3ekFh6B7R8gZpY0kc7EcE1MPs7d2H93FlGAGhKbv9V-0k8eEkK0q2U9yEgP2jZHe0Vu-J45dKoC2OZ9L4VuEXubGiZQ8DSV0txWWnksbRfUFvoHNH45vVtEPkSncOp9mLQBYPwyzuu8ydhYCDFvNGd0BklfPV5mX65_yU8OlAl_j5PzTouk7Q1etalGlHp9tL6YqTAb508f-i-yqUn9TBCSE2okvNXGK1mnbhCVbXL5Btw3cspVEIh2hTsTduFl89sJ4_7DeSjTTnjFrHuD92tMwYbH4FS8iKcyq5qoA2ju5Y8ObjWmJv0AEm5iNwl5hqutSCpnEyuw

У Кривому Розі відбувся протест через різке підвищення тарифу на воду. З червня кубометр води має коштувати 78,47 грн. Платіжки зростуть приблизно на 160%.
Містяни обурені — кажуть, з ними не обговорювали таке зростання і фактично поставили перед фактом. Водночас криворіжці зазначають, що з кранів вже давно тече технічна вода, яку не можна вживати.
На мітинг вийшли до міськради, де до людей спустилися керівники «Кривбасводоканалу» та департаменту інфраструктури. Вони пояснюють, що це не підвищення, а «коригування» через подорожчання електроенергії.
Сьогодні питання винесуть на сесію міськради. Там же розглянуть і петицію про скасування нового тарифу.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely