No Image

Дніпропетровщина готується до зими: область отримає ще 23 блочно-модульні котельні
Уряд виділив на це понад 485 мільйонів гривень. Нові котельні мають змонтувати та запустити до початку опалювального сезону. Наразі в області вже працюють 5 блочно-модульних котелень, ще 9 — підключають.
Також у регіоні продовжують захищати об’єкти критичної інфраструктури, розвивати резервне теплопостачання та готуватися до можливих атак на енергосистему взимку.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely