
Вибили з «криптовалютчика» 2,2 млн доларів: викрито злочинну банду в Києві.
До угруповання входили двоє на той час діючих полковників поліції, столичний коп і цивільний.
Вони викрадали бізнесменів та погрожуючи зброєю, вимагали гроші. Таким чином змусили одного з бізнесменів написати розписку на $5 млн. Загалом зловмисники заволоділи майже $2,2 млн.
Усім їм загрожує до 15 років тюрми з конфіскацією майна.
Written by
admin_dely
Актуально