Вибили з «криптовалютчика» 2,2 млн доларів: викрито злочинну банду в Києві.

До угруповання входили двоє на той час діючих полковників поліції, столичний коп і цивільний.

Вони викрадали бізнесменів та погрожуючи зброєю, вимагали гроші. Таким чином змусили одного з бізнесменів написати розписку на $5 млн. Загалом зловмисники заволоділи майже $2,2 млн.
Усім їм загрожує до 15 років тюрми з конфіскацією майна.

Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely