1-го червня проєкт “Скажи Правду” від Української правди завітає у місто Миколаїв.
Тут кожен може висловитися на довільну тему протягом однієї хвилини. Всі бажаючі можуть поділитися що в них на душі, розповісти про власні переживання, розказати про своє місто тощо.
Чекаємо всіх охочих взяти участь тільки у понеділок, 1 червня, на вулиці Соборній (шукайте нас або на Соборній площі або біля пам’ятника Святому Миколаю)
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely