На Криворіжжі 24-річний чоловік пограбував літнє подружжя. Вночі він переліз через паркан, знеструмив будинок, розбив вікно та проник до оселі.
Під час нападу вдарив господаря й вимагав гроші та коштовності. Налякана жінка віддала готівку та золоті сережки. Після цього нападник втік.
Поліцейські розшукали та затримали підозрюваного. Йому повідомили про підозру за ч. 4 ст. 186 ККК — грабіж, вчинений в умовах воєнного стану.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely