No Image

Планують конфіскувати електросамокати в українців за порушення ПДР, а людей — відправляти на виправні роботи, — законопроєкт

За перше порушення — штраф у розмірі 1700 грн.
За повторне порушення штраф може зрости до 3400 грн із конфіскацією відповідного електротранспортного засобу.
За третє порушення — штраф у розмірі 17 000 грн та виправні роботи.

Як вам така ідея? /
Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely