В ніч на 2 червня під час масованого російського обстрілу Києва на станціях столичного метро перебували понад 41 000 людей, з яких майже 4 500 – діти.
Всіх, хто бажає залишитися на ніч, просять памʼятати, що для цього потрібно:
прийти на станцію до її закриття на вхід (детальний режим роботи кожної станції за посиланням);
повідомити працівників та поліцію про те, що ви плануєте лишитися на всю ніч;
спуститися на платформу. Де краще розміститися – підкажуть працівники станції
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely