
185 українських захисників та один цивільний повернулися додому з російського полону, повідомив президент Зеленський.
“Воїни Збройних сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.
Рядові, сержанти й офіцери. Вони захищали нашу державу в Маріуполі та на “Азовсталі”, а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському, Київському та Курському напрямках. Серед них ті, хто повертається після років російського полону, в якому перебували ще з 2022 року”
Written by
admin_dely
Актуально