20-річного дніпрянина засудили до 7 років вʼязниці за вбивство пенсіонера. Злочин стався у жовтні минулого року на Набережній Перемоги.
Під час раптового конфлікту юнак побив 62-річного пенсіонера, після чого вдарив його пляшкою по голові. Від отриманих травм потерпілий помер.
Суд визнав його винним в умисному вбивстві.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely