No Image

Російські війська вдарили “шахедом” по автозаправній станції у Чорнобаївській громаді Херсонської області, у результаті чого постраждали п’ятеро людей, двоє з них перебувають у тяжкому стані
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely