Ще 185 українських захисників повернулися додому з російського полону. Разом із військовими вдалося визволити й одного цивільного.
Серед звільнених — воїни ЗСУ, Нацгвардії та Держприкордонслужби. Дехто з них перебував у неволі ще з 2022 року.
Вітаємо вдома!
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely