
вона не оформила договір оренди ділянки, де розташоване підприємство. У результаті з кінця 2022 року до травня 2025-го користувалися землею безкоштовно, а міський бюджет недоотримав понад 5 млн грн.
Тепер жінці інкримінують службову недбалість.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально