У лікарні Кривого Рогу пацієнт «заховав» гранату у квітковому горщику. Під час обходу медики виявили боєприпас серед рослин. Чоловіка одразу затримали та передали слідчим.
Поліція встановила: граната належала 49-річному пацієнту, який перебував на стаціонарному лікуванні. Під час огляду його речей у рюкзаку знайшли ще одну гранату.
Обставини інциденту з’ясовують.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely