
Глава МЗС Сибіга заявив, що, відмовившись від прямих переговорів із президентом Володимиром Зеленським, правитель РФ Володимир Путін втратив шанс вийти з провальної війни, і пізніше Росії доведеться погодитися на дипломатичне врегулювання на значно гірших умовах.
“У Росії вже немає безпечних місць, які могли б уникнути далекосяжних санкцій України. Але їхня інтенсивність продовжуватиме зростати. Міжнародний тиск не послабшає. Він лише посилюватиметься. Включно із заморожуванням активів, заборонами на поїздки та неминучою відповідальністю за злочини”
Written by
admin_dely
Актуально