У Дніпрі за один день патрульні спіймали трьох нетверезих водіїв.

В АНД районі водій #Volkswagen спричинив ДТП із Suzuki. Перевірка показала 1,93 проміле алкоголю в крові.
У Новокодацькому районі після повідомлення очевидців зупинили водія #ВАЗ. Результат освідування — 2,41 проміле.
А в Соборному районі небайдужий містянин повідомив про водія #Mitsubishi, який порушував ПДР. Перевірка показала 2,53 проміле алкоголю в крові.

На всіх кермувальників склали протоколи за водіння напідпитку, а на водія Volkswagen — ще й за скоєння ДТП.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely