https://cdn4.telesco.pe/file/99daf72551.mp4?token=c_4onBJJeYPgKKZv4uLbmunJ1ZFP_qgj_TbByyjDvb3Iin_JbTbTGYURnx334Hi1VkFAXkjXZ4aUNaRj85tCjJhtSCGGnGvwaUPIQR2UTkR3cY28WsEsm3k1zZTQEzursFYhRNnuJW8PEDZZ2aXuGT1ib_HCe25QVutraVlAF-J8Pf49tT-xPeOb2qpX8gRJy7jfOmeJEk0-ZpvropaZZ-Yb4EkTyNSQKqW4poUdQp-AMbTTCM1XE57hYzuvbNiFLkkKJjINnevMJtTNinyzClAtJSXAeDZNpT98-TP96red50wmDGQqqq_n2ulNR0kZVXgXNP4iph6NBrCTcjocOQ

#нампишуть З 6-ї ранку в обному із гуртожитків на лівому березі триває потоп. Ліквідувавати не спішать.. у адміністрації вихідний
Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ LIVE

admin_dely

Written by

admin_dely