Наводили ракетні удари на Дніпро: суд виніс вирок учаснику агентурної мережі російської гру, яка навела ракету на будинок на Набережній Перемоги.
Керівник місцевої фірми отримав 15 років тюрми з конфіскацією. Він працював на російське гру через мережу «SERB». Зливав інформацію куратору — ексдніпрянину, який втік до рф ще у 2014-му.
Зрадник на власному авто шпигував за ППО, мостами та електропідстанціями Дніпра. Рахував військові ешелони на схід. І найбридкіше: саме він фотографував масштаби руйнувань на Перемозі, де російська ракета вбила 46 людей.
СБУ взяла його на гарячому біля чергової цілі. Це вже восьмий засуджений із цієї банди. Трьох із них обміняли на наших полонених.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely