Ось і все: таблички Потапа і Насті Каменських прибрали з Алеї зірок, — ЗМІ.

Раніше їхні зірки були встановлені на локації в столиці: Потап отримав відзнаку у 2019 році з нагоди 20-річчя творчої діяльності, а Настя — у жовтні 2020-го.

Коли саме демонтували таблички, наразі невідомо. Офіційних пояснень щодо причин їхнього зникнення поки не надавали.

Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely