
Раніше їхні зірки були встановлені на локації в столиці: Потап отримав відзнаку у 2019 році з нагоди 20-річчя творчої діяльності, а Настя — у жовтні 2020-го.
Коли саме демонтували таблички, наразі невідомо. Офіційних пояснень щодо причин їхнього зникнення поки не надавали.
Written by
admin_dely
Актуально