No Image

Трамп заявив, що Іран збив американський вертоліт Apache, який патрулював Ормузьку протоку вночі, і пообіцяв відповісти, але не надав інших подробиць.
Він зазначив, що двоє американських пілотів, які брали участь в інциденті, перебувають у безпеці та не отримали поранень.

“Проте Сполучені Штати змушені відповісти на цей напад”, – додав президент США.

Його заява поглибила невизначеність щодо перспектив перемир’я у війні в Перській затоці, оголошеного 8 квітня
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely