
У місті Самар бізнесмен упродовж 2012–2024 років без жодних дозволів обгородив парканом державну землю. Він збудував там комплекс відпочинку з басейном та альтанками, повністю закривши вільний доступ для людей і заробляючи на платних послугах.
Екологічні прокурори вже оголосили підприємцю підозру за самовільне будівництво. Наразі йому обирають запобіжний захід, а прокуратура через суд вимагає повернути ділянку державі та повністю знести незаконний комплекс.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально