«ПриватБанк» підвищив тарифи: за які послуги клієнтам доведеться платити більше
«ПриватБанк» оновив тарифи на обслуговування карток. Від початку червня зросла комісія за зняття готівки в банкоматах інших банків — з 1% до 1,5%, а вартість SMS-інформування про операції підвищили з 10 до 15 грн на місяць. Також удвічі подорожчало оформлення додаткової картки — з 50 до 100 грн.
У банку пояснюють зміни зростанням витрат на інфраструктуру, модернізацію цифрових сервісів та посилення захисту даних клієнтів. Водночас для власників пенсійних карток зняття готівки в будь-яких банкоматах України залишається безкоштовним. Щоб уникнути додаткових витрат, клієнтам радять користуватися банкоматами «ПриватБанку» та безкоштовними push-сповіщеннями у застосунку «Приват24».
«ПриватБанк» оновив тарифи на обслуговування карток. Від початку червня зросла комісія за зняття готівки в банкоматах інших банків — з 1% до 1,5%, а вартість SMS-інформування про операції підвищили з 10 до 15 грн на місяць. Також удвічі подорожчало оформлення додаткової картки — з 50 до 100 грн.
У банку пояснюють зміни зростанням витрат на інфраструктуру, модернізацію цифрових сервісів та посилення захисту даних клієнтів. Водночас для власників пенсійних карток зняття готівки в будь-яких банкоматах України залишається безкоштовним. Щоб уникнути додаткових витрат, клієнтам радять користуватися банкоматами «ПриватБанку» та безкоштовними push-сповіщеннями у застосунку «Приват24».
Written by
admin_dely
Актуально