На бульварі Слави ледь не загинув комунальник через «модні» підземні смітники. Зранку під час очищення урни чоловіка вдарило підвішеним баком. Він впав на дно глибокої бетонної шахти та пробив голову. Про це пишуть очевидці події.
Система взагалі не передбачає захисних барʼєрів, мали б автоматично перекривати порожнечу, тож травмований працівник опинився прямо на дні цієї пастки зі стікаючою кров’ю головою.
Нащо було міняти звичайні зовнішні контейнери на ці підземні? Об’єм майже однаковий, але тепер кожен вивіз сміття — це гра в кальмара для робочих. Охорона праці, ви де там взагалі?
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely