
Система взагалі не передбачає захисних барʼєрів, мали б автоматично перекривати порожнечу, тож травмований працівник опинився прямо на дні цієї пастки зі стікаючою кров’ю головою.
Нащо було міняти звичайні зовнішні контейнери на ці підземні? Об’єм майже однаковий, але тепер кожен вивіз сміття — це гра в кальмара для робочих. Охорона праці, ви де там взагалі?
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально