No Image

ПриватБанк спрямує 2 млн грн на відновлення Києво-Печерської лаври після пошкоджень, завданих російською атакою на Київ у ніч на 15 червня. Також банк відкрив благодійний збір для всіх охочих долучитися до збереження однієї з найважливіших історико-культурних святинь України.
Нагадаємо, внаслідок атаки на території лаври виникла масштабна пожежа, найбільше постраждав Успенський собор, де загорілася покрівля. У ПриватБанку наголосили, що підтримка спрямована не лише на ліквідацію наслідків руйнувань, а й на збереження культурної спадщини країни. Раніше банк також запровадив у лаврі сучасні цифрові сервіси та можливість безконтактної оплати для відвідувачів.

admin_dely

Written by

admin_dely