Лукашеску вибачився перед Зеленським за різкі заяви та запевнив, що не воюватиме з Україною.

Я мовчав. Але коли мені почали погрожувати, я мушу відповісти. Якщо Володимир Олександрович образився, я вибачаюсь перед ним за ці слова. Може, і не треба було їх говорити, враховуючи те, що він все-таки воює. Може, мені і не треба було так різко говорити про це

Підписатися / Чат Кримінального

admin_dely

Written by

admin_dely