У Нікополі викрили чоловіка, який через пошту збував наркоту. 39-річний місцевий мешканець продавав наркотики та психотропи через поштові відправлення.
Під час обшуку у його квартирі правоохоронці знайшли майже два десятки пакетів із речовинами, серед яких канабіс, амфетамін та PVP.
Чоловіка затримали та взяли під варту. Йому повідомили про підозру у незаконному збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах. Обвинувальний акт уже направили до суду.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely