Міністр оборони Федоров заявив, що з кінця осені поточного року розпочнеться процес часткового звільнення військовослужбовців, які перебувають в армії з 2022 року або раніше, причому указ президента матиме пріоритет над підписаними контрактами.

“Ми не можемо відпустити відразу всіх, хто воює з 2022 року, інакше фронт просто обвалиться. На цих людях зараз тримається війна, вони є скелетом нашої армії. Але вони не повинні бути заручниками системи. Тож ми робимо цей перший етап трансформації, щоб дати їм надію, гроші і перспективу звільнення”, – сказав міністр

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely