Renault в’їхав у магазин косметики на Лівобережному-3. ДТП сталася зранку у провулку Вільному під час паркування.
За попередньою інформацією, водієві раптово стало зле, через що він врізався у будівлю. Внаслідок удару у магазині вибило скло та пошкодило цегляну кладку.
Водій був при свідомості, медична допомога не знадобилася.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely