Уряд розширив виплати цивільним, які постраждали через війну
Уряд України розширив програму одноразової грошової допомоги для цивільних працівників, які постраждали внаслідок російської агресії під час виконання службових обов’язків. Відтепер право на виплати матимуть не лише працівники критичної інфраструктури, а й інші особи, які перебували на відповідних об’єктах у зв’язку з виконанням робочих завдань та зазнали шкоди через ворожі атаки.
Також запроваджено можливість доплати у разі встановлення вищої групи інвалідності та компенсації різниці між уже отриманими страховими виплатами й державною допомогою. Подати заяву можна буде протягом усього періоду воєнного стану та ще трьох років після його завершення. Розмір допомоги становить до 1 млн грн у разі загибелі працівника та до 800 тис. грн у разі встановлення інвалідності.
Уряд України розширив програму одноразової грошової допомоги для цивільних працівників, які постраждали внаслідок російської агресії під час виконання службових обов’язків. Відтепер право на виплати матимуть не лише працівники критичної інфраструктури, а й інші особи, які перебували на відповідних об’єктах у зв’язку з виконанням робочих завдань та зазнали шкоди через ворожі атаки.
Також запроваджено можливість доплати у разі встановлення вищої групи інвалідності та компенсації різниці між уже отриманими страховими виплатами й державною допомогою. Подати заяву можна буде протягом усього періоду воєнного стану та ще трьох років після його завершення. Розмір допомоги становить до 1 млн грн у разі загибелі працівника та до 800 тис. грн у разі встановлення інвалідності.
Written by
admin_dely
Актуально