https://cdn4.telesco.pe/file/120f1137bf.mp4?token=n_G3MS8Bq-mVtaUC5j_2UT3LEuhmf-2H4ZZK46ki_X0tPrxCYPQtSxGGL6KM1_y4XANZK280TpLd7Xes7CKpY9F2acdsucDRaN4b8dYf68O0DvHJfhRM68mtd3hEPt0tEr0OHgZRwNoxYQf6_y2l1Pe8bsdn6Bcr9X8B-gNAz5aUADlbFcqUajo98cE6K15DWhgZXba3GoS-3J0Vw3jQm-7mOsNWI2QJq_jj9klKe6LajyG-65sQnqFaK8dIc-noyKRbwbNeWmh1iXANabL79EBtfz-ABideTGM8UED3VVO44lQNRRZGSMQ7X7PAQyjhy36W6XplHG4dol0hnVdKFA

«moscow never sleep». У москві зранку гучно: росіяни скаржаться на дрони, вибухи та пожежу на НПЗ.
За оцінками OSINT-каналів, на території нафтопереробного заводу виникло щонайменше п’ять осередків займання.
Також в області є влучання у багатоповерхівку, уламки пошкодили дачні будинки, ТЦ та промислову зону.
Місцева влада заявила про збиті щонайменше 180 дронів лише на підльоті до москви.
Такою красивою москва не була ще з часів Наполеона
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely