Глава МЗС Андрій Сибіга заявив, що поверне Польщі високу державну нагороду після того, як польський президент Навроцький вирішив позбавити президента України ордену Білого Орла.
“Нам шкода, що емоції взяли гору в Варшаві та змусили польських політиків іти на невиправдані, імпульсивні та зневажливі кроки в бік навіть не президента Зеленського, а насамперед Української держави. На тлі таких безрозсудних дій не бачу можливості зберігати надану мені в жовтні 2022 року високу державну нагороду Республіки Польща – Командорський хрест із зіркою ордена “За заслуги перед Польщею”. Невдовзі поверну його Польщі”, – написав Сибіга
Written by
admin_dely
Актуально