No Image

Глава МЗС Андрій Сибіга заявив, що поверне Польщі високу державну нагороду після того, як польський президент Навроцький вирішив позбавити президента України ордену Білого Орла.

“Нам шкода, що емоції взяли гору в Варшаві та змусили польських політиків іти на невиправдані, імпульсивні та зневажливі кроки в бік навіть не президента Зеленського, а насамперед Української держави. На тлі таких безрозсудних дій не бачу можливості зберігати надану мені в жовтні 2022 року високу державну нагороду Республіки Польща – Командорський хрест із зіркою ордена “За заслуги перед Польщею”. Невдовзі поверну його Польщі”, – написав Сибіга

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely