Ворог другу добу поспіль б’є по енергетиці Дніпропетровщини. російські війська атакують об’єкти ДТЕК дронами та артилерією.
На кількох об’єктах спалахнули пожежі, деякі місця ворог накривав повторно.
Пошкодження значні, але енергетики продовжують працювати й відновлювати все, що зруйнували росіяни.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely