З 28 червня потяг “Бессарабія” сполученням Київ – Кишинів переходить на щоденний графік руху.
Також змінено час відправлення з Кишинева. З 29 червня поїзд вирушатиме о 19:52 замість 17:42.
У складі поїзда – плацкартні та купейні вагони. У свій перший рейс також вирушить новий дитячий вагон. Квитки вже доступні у застосунку Укрзалізниці, на сайті та в залізничних касах
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely