https://cdn4.telesco.pe/file/4bb188c0bb.mp4?token=MZKI19cM2a44GBAhNbyYSQx0UkwVqHbyOrQWgCZXjtKqrHb-7nehuwS7umyHLLLcMdZgpuNMkjXVUduHQ7QA23N72eKGHFvwA7nqofX8TzQ0t3XhGPAYGUeUomljcJr3kZHyqLLdiP2WWsGFblyIVwJ_jJjS5PigreX3dk8OEwU6o1e8yne2NieVN_-pncNlTrqnYQAozk5Kbu88B5MVzeOMb_5hclVx0BYxa4iJxL7QaVCDH1QLsVZ3hYpbWTt-zSm-PgTuBAfM2OdhbfzT-6CfbOFRKC3NTrfTmSMjMi5fIMxZ6RAKAz3UPGiB8KzKJdBG8EcYx9K4tD-8-OU8ag

Повний ПЗДЦ на Осокорках, пьяний водій 20 хв назад влетів в магазин, ось як він «їхав». Поліцейських нема, вони на блок постах тусять , – повідомляють читачі
: водія вже затримали. Він не тікав з місця ДТП

Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ LIVE

admin_dely

Written by

admin_dely