
Майже на місяць у центрі Києва обмежать рух: до 15 липня на бульварі Лесі Українки встановлюватимуть дорожнє огородження на розділювальній смузі, — «Київавтодор».
Київ ІНФО | Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально

Written by