Трамп заявив, що в Ормузі не буде інших мит, окрім як американських, за умови, якщо угода з Іраном не буде укладена.

“Протягом 60 днів у період перемир’я у Ормузькій протоці не будуть стягуватися мита, і після закінчення цього 60-денного періоду мита також не будуть стягуватися, за винятком випадків, коли вони будуть запроваджені Сполученими Штатами Америки та на їхню користь у разі, якщо угода (з Іраном – ред.) не буде укладена, за послуги, надані в якості “ангела-охоронця” (супроводу – ред.) країнам Близького Сходу з метою відшкодування витрат у минулому, сьогоденні та майбутньому”

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely