
Блогерка Анна Алхім виграла суд і скасувала штраф у 4,8 млн грн за рекламу казино.
Дніпропетровський окружний адмінсуд визнав незаконним рішення держагентства «ПлейСіті», яке наприкінці 2025 року оштрафувало блогерку за рекламу азартних ігор в Instagram.
Крім скасування штрафу, агентство має компенсувати Алхім 16,6 тис. грн судового збору.
У «ПлейСіті» вважали, що реклама порушувала вимоги законодавства. Повний текст рішення суду ще не оприлюднений.
Підписатись Instagram
Надіслати новину
Дніпропетровський окружний адмінсуд визнав незаконним рішення держагентства «ПлейСіті», яке наприкінці 2025 року оштрафувало блогерку за рекламу азартних ігор в Instagram.
Крім скасування штрафу, агентство має компенсувати Алхім 16,6 тис. грн судового збору.
У «ПлейСіті» вважали, що реклама порушувала вимоги законодавства. Повний текст рішення суду ще не оприлюднений.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально