Мільйонні збитки через фіктивного працівника: на Дніпропетровщині викрили схему у комунальному підприємстві
Директорка КП у місті Самар разом із бухгалтеркою фіктивно працевлаштували знайому. Жінка фактично не працювала, але їй щомісяця нараховували зарплату. За 2023–2026 роки з місцевого бюджету безпідставно виплатили понад 1,6 млн грн.
Підозри отримали директорка підприємства, бухгалтерка та фіктивно працевлаштована жінка. Їм інкримінують заволодіння бюджетними коштами та службове підроблення
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely