
Директорка КП у місті Самар разом із бухгалтеркою фіктивно працевлаштували знайому. Жінка фактично не працювала, але їй щомісяця нараховували зарплату. За 2023–2026 роки з місцевого бюджету безпідставно виплатили понад 1,6 млн грн.
Підозри отримали директорка підприємства, бухгалтерка та фіктивно працевлаштована жінка. Їм інкримінують заволодіння бюджетними коштами та службове підроблення
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально