Ще одна схема з «мертвими душами» на комунальному підприємстві. На цей раз у Павлограді.
Підозри отримали депутат міськради, який очолював комунальне підприємство, а також його спільники — інспектор з кадрів, економіст і начальник дільниці.
Вони оформлювали «працівників», які фактично не працювали, але отримували зарплату та трудовий стаж. Частину грошей віддавали керівнику. Схема діяла цілих 4 роки. Збитки бюджету — понад 3 мільйони гривень.
Підозрюваним інкримінують розтрату бюджетних коштів та службове підроблення. Наразі вирішується питання щодо запобіжних заходів.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely